cutting man

 
 

מדוע לי לבחור בחברת מ.סעדון בע"מ?

מלבד העובדה שאנו מספקים איכות ומקצעיות ללא תחרות, מ.סעדון בע"מ משתמשת בטכנולוגיות ניסור הבטון המתקדמת ביותר הקיימת. אנו מספקים יתרונות משמעותיים על פני שיטות אחרות לארוך זמן. יתרונות אלו באים ליידי ביטוי במהירות הביצוע בעולות התחרותית במקצוענות הצוותים תוך כדי שמירה על המבנה ובטיחות העובדים בשטח.

האם יהיה אבק או בלגן באזור בו אנו רוצים לנסר / לקדוח?

שיטת הניסור מאפשרת לבצע את העבודה באופן נקי יחסית. עם זאת, לאור העובדה כי בזמן הביצוע אנו משלבים מים בתהליך הקידוח והניסור נוצר לכלוך מהשילוב של אבק ומים, במקרה הצורך אנו נדאג לשאוב את המים בשלבי הביצוע.

כמה מים נדרש לביצוע ניסור בטון?

פרט חשוב שיש לקחת בחשבון בנושא ניסור בטון הוא השימוש במים, זרימת המים במשור הכרחית ויש לשים לב שזרימת המים לא יורדת לקומות תחתונות, או מגיע לאזורים בעלי רגישות למים, כמו לוחות חשמל ומכשירים חשמליים, הדאגה לירידה של מים לקומות תחתונות קיימת בעיקר, במקומות בהם בוצע פירוק של הריצוף או קיימים מעברים בין קומה לקומה, במקרים אלו מתבצע שימוש לפי דרישת הלקוח בשאיבה של המים על מנת למנוע היצטברות על גבי הרצפה. כמו כן מכוון שמי הניסור משולבים בחומרי הבטון יש לבצע הגנה מירבית על ווטרינות עשויות אלומניום שכן מי הניסור עלול לגרום לצריבת האלומניום או במוצרי עץ כגון פרגולות מי הניסור עלולים להיספג וקיים קושי לנקותם לאחר מכן.

כמה זמן עלי להזמין את הביצוע מראש?

סדרי הגודל של חברתנו מאפשרים מתן מענה יום יומי לביצוע ניסור בטון ו/או קידוח בטון, אך עדיף להסדיר את נושא ההזמנה יום יומיים לפני הביצוע על מנת להבטיח התנהלות תקינה של הביצוע.

כמה זמן נמשך תהליך חיתוך הבטון?

בדרך כלל פתח סטנדרטי של דלת או חלון המבוצע באמצעות ניסור בטון אמור לקחת כ-2-3 שעות מהרגע שאנו מגיעים לאתר ועד לרגע שאנו עוזבים, הזמן יכול להשתנות באופן משמעותי בהתאם לסוג העבודה ולרגישות ומסובכות הפרויקט, אנו יכולים להעריך את משך הביצוע לאחר קבלת תאור בסיסי.

האם זה מרעיש?

שיטת הניסור בבטון היא הדרך השקטה ביותר הקיימת לבצע פירוקים של אלמנטים עשויים בטון מזויין, עם זאת מדובר עדיין בתהליך רועש יחסית, אך לא כמו פטישי חציבה ושיטות אחרות, בנוסף היתרון של הניסור בכל הקשור לרעש הוא, שאמנם הוא מעט רועש אך משך הזמן שיש רעש הוא עשירית ממשך הזמן של ביצוע באמצעות חציבה, שבירה, ריסוק.

האם נדרש הספק חשמל מיוחד לביצוע?

לא, המכונות של אכן פועלות על חשמל תלת פאזי אך במקרה הצורך אנו מציידים את הצוותים שלנו בגנראטור, יש לקחת בחשבון ששימוש בגנראטור מעט יותר רועש ומצריך המצאותו בסמוך לאתר.

למה חשוב לשים לב?

אחד הדברים שצריך לקחת בחשבון בזמן ניסור או קידוח בטון, הוא שתשתיות חשמל מים או גז במידה וקיימם בגבולות הפתח המיועד לניסור יחתכו ויש לדאוג לבעלי המקצוע המתאימים על מנת לנטרלם ולהעבירם בהתאם לצריכים העתידיים שלנו.

האם ניתן לנסר מבפנים או מבחוץ של המבנה?

במידת האפשר נבצע את הניסור מבחוץ זה תלוי במיקום הפתח ונוחות הביצוע, כמובן שבמידה וניתן לבצע את הניסור מחוץ למנבנה אנו נהנה מפחות לכלוך ובלגן בתוך הדירה ושהלקוח מרוצה גם אנחנו, ברשותנו מגוון רחב של מכונות לניסור בטון ובבתים פרטיים אנו לרוב משתמשים במכונות חשמליות קטנות בעלות עוצמה רבה המתאימה לעבודה במקומות צפופים הסמוכים לרהיטים וכד..

האם היקף הפתח שלי יהיה חלק ויישר?

כן בהחלט, הגימור של הפתח שתקבל יהיה חלק כמו שיש,סימטרי, ויישר ותוכל להתקין את החלון/דלת ישירות על גבי הפתח שתקבל, חשוב לדעת כי במקרה ובו החיפויי הקיים על גבי הבטון אינו מותקן באופן מקצועי יתכן וייתלש חלק ממנו בגבולות שמעבר לפתח.

האם אתם מפנים את הבטון המנוסר מהאתר?

ברוב המקרים לא, פנוי פסולת הבטון באמצעותנו הוא יקר ולא כלכלי זאת לאור העובדה שעלות הצוותים שלנו היא יקרה מאוד וכוללת בתוכה את עלות הימצאות הציוד באתר והעבודה הקשה שהצוות נדרש לבצע מעבר לתחום בו הוא מתמחה. לעומת זאת, אנו נותנים שרות בתשלום שמאפשר לקבל את האלמנט המנוסר בחתיכות בגודל כדורגל, על מנת שיהיה ניתן לנייד ולטפל בפסולת באופן נוח ייחסית ובאמצעות עובדי כפיים פשוטים.

אתם מתקינים חלונות או דלתות בתוך הפתחים לאחר הניסור?

לא, ההתמחות שלנו וזו היתרון שלנו הוא להתמקצע ולעסוק במה שאנו הכי טובים וזה ניסור וקידוח בטון, עליך ליצור קשר עם איש מקצוע המתמחה בתחום זה של בנייה.

האם אתם מבצעים את התמיכות והחיזוקים הנדרשים במקרה הצורך ע"י מהנדס?

גם במקרה זה אנו בוחרים שלא לעסוק על מנת שנוכל להתמקד בתחומנו. עליך ליצור קשר עם איש מקצוע המתמחה בתחום זה של בנייה.

מה אני צריך להכין באזור פתח בטון או לחתוך חלון?

אנחנו צריכים כ- 5-6 מ"ר של אזור הפנוי מרהיטים ומדברים הרגישים ללכלוך - ראה הכנות דרושות לביצוע לחץ כאן

האם אתם רק מנסרים וקודחים בטון?

לא, אנחנו מנסרים קודחים / הורסים, לבנים, אספלט, גרניט, וחומרי בנייה אחרים.

מה האזורים שחברת מ.סעדון בע"מ מעניקה שירות?

הצוותים שלנו פרוסים בכל חלקי הארץ.

יש לך עוד שאלות? פנה אלינו This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. שיהיה בהצלחה!