סקירה: ענף הניסור בטון

ענף הניסור וקידוח בטון החל בצפון אמריקה ב-1940 כאשר בוצעו חיתוכים של משטחי אספלט ובטון, מאז אותם התחלות בוצעו שינויים רבים ושיפורים של ציוד לחיתוך וקידוח בבטון. מכונות שיוצרו באופן עצמאי הוחלפו במכונות מודרניות המיוצרות ע"י מיטב יצרני הכלים בעולם ובנהם המובילה מספר אחת חברת פנטרודר שוודיה המיוצגת ע"י סיירוקס ישראל, הציוד שברשותנו פועל בטכנולוגית תדירות גבוהה.

כיום יכולים אדריכלים, מהנדסים, קבלנים כללים ולקוחות פרטיים לנצל את השיפורים בטכנולוגיה ולקחת למשימת ניסור קיר קבלן המתמחה בתחום זה ולנצל באמצעותו את הטכניקות הרבות בבניה ושיפוץ.

 

קבלן ניסור בטון


בעולם קיימות כיום חברות רבות המתמחות במתן שירותי ניסור וקידוח בבטון, חשוב לבחור לביצוע המשימה קבלנים מומחים בתחומם ובעלי ידע רב שנרכש במשך שנים רבות שכן מדובר על עבודה מורכבת ומסוכנת.

המשימה שלנו בשיתוף יצרני מכונות בתחום היא לקדם את הבחירה בשיטת ניסור בטון מקצועי ולבצע שימוש בקבלנים בתחום זה.

מ. סעדון בע"מ בעלת ניסיון עשיר בתחום הניסור בבטון החברה חותרת באופן יום יומי להביא את מיטב החידושים בתחום ויכולה להמליץ ללקוח על הטכניקות והציוד הטוב ביותר לביצוע המשימה הדרושה ובכך לייעל משמעותית את העליות הכרוכות בפרויקט.

 

בתרשים הנ"ל יתרונות ספציפיים של שימוש בטכניקת ניסור:

ניסור בטון

 

 ניסור קיר


ניסור קיר בטון מתבצע באמצעות משור עגול מותקן על גבי ראש משור הרוכב על מסילה המותקנת על גבי המשטח המיועד לניסור.
ציוד זה נשלט באמצעות שלט רחוק ומאפשר לבצע ניסור בטון עבור דלתות, פתחי אוורור ופירוק מגוון אלמנטים מבטון בכל צורה

 הלהב המשמש לביצוע החיתוך עשוי בגוף פלדה עם קטעי יהלומים בקצה וניתן לבצע חיתוך בטון עם להבים בקוטר מקסימאלי של 2200 מ"מ.

 

ניסור משטחי רצפה


ניסור משטחי רצפה נפוץ מאוד בתחום הניסור והקידוח בבטון, הוא משמש בעיקר לביצוע חיתוכים אופקיים של רצפות, משטחי גשרים, מדרכות ועוד..

 

קידוח


טכניקת הקידוח בבטון משמשת כאשר נדרש לביצוע קידוחים עגולים מדויקים.

מאפשר קבלת חור עגול בכל קוטר ובקלות רבה עבור מעברי צנרת, חשמל, מתקני מיזוג. שימוש בקידוח בטון נפוץ גם לקידוח חורים לניתוב כבלים, ברגי עיגון ועוד..