יתרונות הריסה ברובוט

שרותי ההריסה של חברת מ.סעדון מתבצעים ע"י רובוטי הריסה מהמובילים בעולם.

רובוטי ההריסה בנויים לעבודת הריסה ברמה גבוהה.

הפרופיל הקומפקטי מאפשר גישה למרחבים מקומות סגורים ומוגבלים בהם הכנסת מכונות אחרות כגון מיני מחפרון, בובקט וקומפרסורי אוויר עלולים להיות קשים ומסוכנים מדי.

רובוטי ההריסה שלנו פועלים במלוא עוצמתם כדי לעלות על ביצועי מחפרונים כאשר היחס בממדים ובמשקלים של הרובוטים שלנו קטנים ב 80% ממחפורונים באופן שמאפשר לבצע שימוש עם כלים עוצמתיים ומשקל עצמי נמוך במיוחד.

הדבר הופף את העבודה למשמעותית ומהירה יותר בהשוואה לשיטות המסורתיות.

הציוד מופעל באמצעות שליטה מרוחקת בטוחה וארגונומית שמבטלת רעידות מזיקות למפעיל הציוד ומאפשרת תצפית מושלמת על עבודתו באופן בטיחותי לו ולסביבה.

מנוע חשמלי עוצמתי מונע פליטות גזים לעומת מנועי דיזל במיני מחפרונים, ובכך הרובוטים הינם הכלים המושלמים לעבודות פנים וחוץ.

הוא מאפשר הריסה שקטה יותר ונשלטת יותר!

הכלים שברשותנו משלימים את מגוון הציוד שלנו בתחום הניסור ובתחום קידוח בבטון באופן שמאפשר לנו לקצר משמעותית את משך הביצוע של העבודות הנדרשות מאיתנו

מספר יישומים בתחומים שונים בהם תוכל להזמין את חברת מ.סעדון לביצוע עבודות -

יישומי הריסת מבנים

מהיר וזריז. בטוח וארגונומי. רובוט הריסה שלנו מספקים לכם עוצמה גדולה יותר בחבילה קטנה יותר. הריסת מבנים כרוכה במגוון רחב של עבודות, החל משיפוץ חדר האמבטיה ועד להריסת קירות עבים של בטון מזוין. ביצועי הרובוטים שלנו משפרים בקלות על ביצועי שיטות ההריסה המסורתיות כגון ניסור בטון, כלים ידניים – הודות למידות הקומפקטיות המאפשרות גישה נוחה ללב אתר העבודה. כאשר הרובוט כבר ממוקם במקום – הוא יכול לבצע את העבודה בפרק זמן קצר מאוד.

הציוד מתוכנן במיוחד לעבודה במרחבים מוגבלים,ניתן לצייד את הרובוטים במגוון רחב של אביזרים עוצמתיים. המערכת ההידראולית השקטה, המופעלת חשמלית, מאפשרת פעולה בשעות העבודה הרגילות או באזורים עם מגבלות רעש כמו מלונות,שדות תעופה,קניונים ומבנה משרדים.

נתון חשוב הוא שאין גזי פליטה כמו בכלים המצוידים במנועי דיזל או בנזין ורמות האבק והרעידות הן נמוכות יותר מאשר בשיטות המסורתיות.

מאחר שרובוטים שלנו כל כך קלים וזריזים – הם מסוגלים להגיע למקומות שבהם רוב המכונות האחרות ייתקלו בקשיים.

הרובוטים שלנו יטפסו בקלות על ערימת הפסולת או במעלה המדרגות. הדגם הקטן שלנו הקומפקטי והקל מותאם להעברה קלה במעלית בין קומות.

יישומי מנהור

יישומי מנהור מציגים מגוון רחב של הזדמנויות עבור העוצמה והפרופיל של רובוטי הריסה. רובוטי הריסה מהווים כלי אידיאלי עבור מעברי הצלבה ונישות בטיחות, מנהרות כבלים ומים, חידוש ציפויים, מנהרות רכבת תחתית והגדלת מנהרות.

רובוטי ההריסה הינם שילוב מושלם של עוצמה ונגישות לאזורים בהם עבודה ידנית היא בלתי אפשריות או בלתי מעשית עקב מגבלת מרחב – שלא לדבר על מכונות גדולות יותר.

זה כולל מנהרות הקרובות לפני השטח בהן העבודה עם ציוד כבד יותר תהיה מסוכנת מדי. פעולה עם בקרה מרחוק, ממדים קטנים וגמישות מאפשרות נגישות יוצאות מן הכלל ומספקות גישה ויכולת נהדרות במרחבים סגורים ללא ויתור בעוצמה.

עם מגוון רחב של סלים ואביזרים אחרים, רובוטי הריסה מטפלים בקלות בפינוי הריסות ובמגוון מלא של משימות אחרות.

היכולת להשתמש באביזרים לעבודה קשה המומלצים בדרך כלל עבור חפירות קשות הרבה יותר הופכת את רובוטי הריסה למושלמים עבור תעשיית המנהרות.

יישומי מלט

הריסת ציפויי שכבה ולבנים היא משימה שבשבילה רובוטי הריסה פותחו. פשוט אין שיטה מהירה יותר או בטוחה יותר. העיצוב הקומפקטי הופך את הגישה לנוחה, כאשר השליטה מרחוק הופכת את העבודה לבטוחה ומהירה.

המפעיל יכול לבחור את העמדה הטובה ביותר להשגחה על העבודה, ובגלל שהוא לא מוטרד מרעידות, פליטת גזים או סכנת התמוטטות – הוא הרבה יותר יעיל בעבודתו.

עם איזון יציב בכל הכיוונים ועוצמה ותדירות הניתנים לוויסות קל, רובוטי הריסה מבטיחה פעולה מדויקת ללא פגיעה במעטפת. מערכת שלוש הזרועות מספקת גמישות וכושר נגישות.

מאחר ורובוטי הריסה עמידים בפני חום עם צילינדרים ורכיבים מוגנים היטב, ניתן להתחיל בעבודה מוקדם יותר ללא סכנת שבר עקב החום. זה מפחית את זמני ההשבתה של המכונה ומגדיל את הרווח. בתעשייה בה השבתת כבשן פירושה הפסד של ייצור רווחי, ההשקעה ברובוטי הריסה יכולה להשתלם כבר בקלקול הראשון.